Σας προσκαλούμε θερμά στις συναντήσεις της σχολής γονέων που θα λάβουν χώρα μια φορά το μήνα. Οι συναντήσεις αυτές αποτελούν μια εξαιρετική ευκαιρία να συζητήσουμε θέματα που αφορούν την εκπαίδευση και την πρόοδο των παιδιών μας.

Οι συναντήσεις θα περιλαμβάνουν:

1. Ομιλίες από ειδικούς ψυχολόγους και κοινωνιολόγους που θα οργανώνονται και θα συντονίζονται από την υπεύθυνη εκπαιδευτικό κ. Βασιλική Αρχοντή.
  2. Συζητήσεις και ανταλλαγή ιδεών: Θα έχετε την ευκαιρία να συζητήσετε τις επιτυχίες και τις προκλήσεις των παιδιών σας με άλλους γονείς και την υπεύθυνη εκπαιδευτικό κ. Βασιλική Αρχοντή.
  3. Ενημέρωση για εκδηλώσεις και εκπαιδευτικά θέματα: Θα σας ενημερώσουμε για επερχόμενες εκδηλώσεις, εκπαιδευτικά προγράμματα και σημαντικά θέματα που αφορούν τη σχολή γονέων.

Εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή προτάσεις για θέματα που θα θέλατε να συζητήσουμε κατά τη διάρκεια της συνάντησης, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Ανυπομονούμε να σας συναντήσουμε και να συνεργαστούμε!