Η Νέα Μας Σελίδα

Δημήτρης Σπανόπουλος

Η νέα μας σελίδα, που δημιουργήθηκε το 2023 με συλλογική προσπάθεια, αποτυπώνει την εξέλιξη, την προσαρμοστικότητα και την σύγχρονη προσέγγιση που χαρακτηρίζει το σχολείο μας.

Προσφέρει έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση όχι μόνο στους μαθητές μας και τους γονείς τους, αλλά και σε ολόκληρη τη σχολική κοινότητα και την τοπική κοινωνία.

Εδώ, οι επισκέπτες, μπορούν να βρίσκουν πληροφορίες για το σχολείο μας, τους διδάσκοντες μας, ενημερώσεις για τις εξετάσεις, ειδήσεις και εκδηλώσεις που διοργανώνουμε, ανακοινώσεις για τα τελευταία νέα μας, φωτογραφικό υλικό από όλες τις δραστηριότητές μας, καθώς και στοιχεία επικοινωνίας για ερωτήσεις και πληροφορίες.

Η  σελίδα μας…μια σελίδα για εμάς, μια σελίδα για εσάς…μια σύγχρονη πύλη ενημέρωσης, γνώσης, πληροφόρησης, το παράθυρο και η γέφυρα του σχολείου μας με τον κόσμο!

Δημήτριος Σπανόπουλος

Διευθυντής του 2ου Προτύπου Γενικού Λυκείου Βόλου